Hakkımızda

Trendvekadin.com, her yaştan kadına hitap eden moda, güzellik, makyaj, sağlık, hamilelik gibi konuları ele alan bir kadın sitesidir. Güncel trendleri yakından takip eden en iyi kadın portalıdır. Sitemiz 27.02.2021 tarihinde faaliyete geçmiş olup, sizlere farklı kaynakları derleyip en detaylı ve en doğru bilgileri aktarma gayesindedir.

Güncel Kadın ve Moda Sitesi

Kadınları yakından ilgilendiren bir çok farklı kategoride ( moda, güzellik, makyaj, cilt bakımı, diyet ve dekorasyon) farklı tarzlara ve yenilikçi önerileri takipçileri ile paylaşmayı benimsemiştir. Trend ve kadın, güncel moda bloğu ve moda blogları arasında tarzı ve kaliteli içerikleri ile dikkat çeken bir kadın ve moda bloğudur. Kadınca bilgiler yer alır.

Kadın ve Moda Trendleri

Özellikle modayı yakından takip eden kadınlara, en yeni bilgileri sunan, aynı zamanda Moda trendleri ve Kadınlar hakkında tavsiyelerde bulunan ve ünlülerin merak uyandıran giyim tarzlarını takipçileri ile paylaşan bir kadın sitesidir.

Trendvekadin.com Kadın Sitesi

TrendveKadın moda bloğu takipçilerin kendi tarzlarını ve yorumlarını site üzerinde yayınlayabilir, aynı zamanda kullanıcıların kendine has yorum ve yazılarını istek doğrultusunda yine yayınlama hakkına sahip özgür bir platformdur.

Bize Ulaşın

Sitemiz üzerinden bizimle yorumlar aracılığı ile bağlantı kurabilir, iletisim@trendvekadin.com mail adresi ile günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Tarafımıza yollayacağınız her yorum, istek ya da öneri editörlerimiz tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır.

 

yazarlık başvuru
Yazarlık başvurusu için bize iletişim sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.
Başa dön tuşu