Makyaj

2021 Yazın Trendi Rujlar ve Ruj Önerileri

2020 yılının ruj trendlerine veda ettik. Şimdi sıra 2021 ruj trendlerinde! Bu yılın rujları oldukça iddialı olacak. Ruj önerilerimizi okuyabilirsiniz. İşte 2021 yılı yazı için beklenen ruj trendleri!

 

2021 yılı oldukça iddialı geçecek. 2021 yazı ruj trendleri, yaza damgasını vuracak. Bu yaz hangi tonlar moda olacak hadi birlikte görelim.

2021 Yazın Trendi Rujlar ve Ruj Önerileri

Kırmızı Rujlu Dudaklar

Her zaman trend olmayı başaran kırmızı rujlar, bu sezonda da trend olacak. Hem şık hem göze çarpan bir renk olması sebebiyle bu sezonda kullanmaya devam edebilirsiniz. Mat veya parlak kırmızı rujlar tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda veya özel akşam yemeklerinizde kıyafetlerinize göre kombinleyerek kullanabilirsiniz. Kırmızı rujlar, iddialı olmayı seven kadınlar tarafından en çok tercih edilen rujlardandır. Cesur ve cesaretlidirler. Kırmızı ruj, kadınların vazgeçemediği bir tutkudur. Bazen güzel, bazen seksi hissettirir. Kırmızı enerjinin rengidir.

 

 

 

Bordo Rujlu Dudaklar

Bordo rujlar, kırmızı rujlar gibi iddialı olmayı istediğimiz zaman kullandığımız rujlar arasında yer alıyor. Hem asi hem de şık bir görüntü oluşturmanızı sağlıyor. Dikkat çekici olmak istediğimizde elimizin ilk gittiği rujlardan biri oluyor. Aynı zamanda gotik bir hava da katabiliyor. Özellikle gece makyajlarında bir adım öne çıkmaktadır.

 

 

 

Kahverengi Rujlu Dudaklar

Kahverengi ve toprak tonlarında rujlarda, sevenleri tarafından tercih edilen rujlardan biri. Yazın vazgeçilmez ruj tonu olarak 2021’de yerini alacak. Kahverengi rujlar, her zaman daha belirgin ve dikkat çekici bir görüntü oluşturuyor. Özellikle sıcak toprak tonları kullanarak yapılan göz makyajlarınında dengeleme sağladığından dolayı çok başarılıdır.

 

 

 

 

 

Pembe Rujlu Dudaklar

Yaz demek canlı, sıcak ve parlak renkler demek. Tabiki bu durum, kıyafetlerimizden makyajımıza kadar yansıyor. Pembe rujlar, yazın özellikle bronzlaşan tene çok yakışıyor. Bu yazın yükselen trend ruj renkleri arasında olacak ve sizi enerjik gösterecektir. 

 

 

 

 

 

Peki sizin en sevdiğiniz ruj rengi hangisi? Sevdiğiniz rengi, yorum yaz kısmından bize yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu